Witam Was serdecznie :-)
Nadszedł czas na pisanie bloga. Długo zastanawiałam się o czym pisać - jest tego tak dużo, że trudno zdecydować się na jakiś konkretny profil. Jednakże, ze względu na to, że blog podpięty jest pod stronę, zawarte tu tekstu, będą tematycznie związane z moją działalnością. 
Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś, co Was zainspiruje, pozwoli zatrzymać się, pomyśleć, może coś zmienić w swoim życiu...
Będę pisała też o własnych doświadczeniach, ponieważ był czas, kiedy i ja stanęłam przed koniecznością zmiany. Bałam się, bo oznaczała ona wyjście ze swojej strefy komfortu. Jednocześnie, ciekawość, co mnie spotka, chęć sięgnięcia wyżej była tak silna, że przezwyciężyła obawy.
Każdy z nas posiada swoją strefę komfortu. Poszerzenie jej oznacza drogę w nieznane. Podjęcie nowych działań, szukanie nowych rozwiązań, zmierzenie się z nowymi sytuacjami. Kiedy ja przygotowywałam się do zmiany, rozpoczęłam od Kompasu Kariery. Dzięki niemu dowiedziałam się, jak wykorzystać swoje mocne strony. Dowiedziałam się też, że te cechy, które uważałam za utrudniające życie, świetnie sprawdzą się w innych sytuacjach i miejscach. Zaczęłam inaczej organizować swój dzień. Zaczęłam lepiej o sobie myśleć :-) I teraz już wiem - każdy z nas ma potencjał, który można rozwinąć w konkretnym środowisku, w oparciu o konkretne działania, wykorzystując już to, co mamy (nasze umiejętności, doświadczenia, naturalne zdolności a nawet system wartości). Na dobry początek trzeba odkryć siebie...na nowo :-)